Volejbal KarvináEmail volejbal Jäkl Karviná
© 2005 MiCHAL, Rendys

banan webhosting

Volejbal Karviná

Dnes je středa 17. července 2019, 14:32. Svátek má Martina, zítra Drahomíra a pozítří Čeněk.
Tento měsíc oslaví své narozeniny Kateřina I., všem gratulujeme.

© 2019 - www.VKKarvina.cz - Volejbalový oddíl VK Karviná - Volejbal Karviná

sponzor webu VK Karviná

banan webhosting

fotogalerie

(ne)volejbalové akce

počasí

In-počasí

Karvinský deník

17.7.2019 - 13:11
Spolek Alma Mater bude hledat dárce kostní dřeně i na Colours of Ostrava

Bohumín – Spolek Alma Mater, který aktivně vyhledává dárce kostní dřeně, bude letos hledat nové potenciální dárce také na festivalu Colours of Ostrava. Za patnáct měsíců fungování spolku získali lidé z Alma Mater celkem 950 dárců, nyní chtějí v rámci festivalu pokořit tisícovku těchto dobrovolníků. 

17.7.2019 - 12:58
U průmyslové zóny chybí slibovaná křižovatka, termín je nejasný

Ani třináct let poté, co se stát zavázal k výstavbě mimoúrovňové křižovatky u průmyslové zóny v Nošovicích, se ještě nezačalo stavět. V blízkosti hal zůstává jen zaslepený kruhový objezd, který měl být navázán na novou stavbu. Pro křižovatku, která tehdy byla součástí pobídek pro investora, teď byla prodloužena platnost důležitého stanoviska o vlivu na životní prostředí.  

17.7.2019 - 12:18
Šéfka Colours Zlata Holušová: Snažím se poslouchat co nejvíce účinkujících

Nejenom přední hudebníci a zpěváci z celého světa, ale také renomovaní vědci, filozofové, literáti, výtvarníci, divadelní či taneční umělci přijedou na letošní osmnáctý ročník mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava.

17.7.2019 - 06:00
Výlet na Lysou horu v bouřce? Hazard, varují odborníci

Výlet na Lysou horu, kam ročně míří půl milionu turistů, se v případě bouřky může změnit v nebezpečný hazard. Oblast nejvyššího vrcholu Moravskoslezských Beskyd je místem, kam blesky udeří relativně často.  

17.7.2019 - 05:00
Silnější než v Černobylu. Nad Marshallovými ostrovy stále leží stín minulosti

Od nechvalně proslulých testů amerických jaderných zbraní již uplynulo více než šedesát let, Marshallovy ostrovy se z jejich následků ale vzpamatovávají dodnes. Podle nejnovějších zjištění vědců je zdejší krajina stále zamořena radioaktivitou. Její úroveň je na některých místech dokonce až desetkrát vyšší než ta naměřená v zakázané zóně jaderné elektrárny Černobyl. Informoval o tom server Live Science.