Volejbal KarvináEmail volejbal Jäkl Karviná
© 2005 MiCHAL, Rendys

banan webhosting

Volejbal Karviná

Dnes je čtvrtek 28. ledna 2021, 05:32. Svátek má Otýlie, zítra Zdislava a pozítří Robin.
Tento měsíc oslaví své narozeniny Milan K., Tomáš R., Andrea B., všem gratulujeme.


o klubu >>

VOLEJBALOVÝ KLUB KARVINÁ POŘÁDÁ NÁBOR

V pondělí 3. 10. 2016 od 16:30 hodin na ZŠ Mendelova v Karviné-Hranicích (vchod z boku tělocvičny – ze sídliště) proběhne nábor dívek z 3., 4. a 5. tříd.

Pokud máte dceru, která by si ráda vyzkoušela základy volejbalu, tak neváhejte a přiveďte ji k nám. Ve volejbalu jste v kolektivu, sdílíte spolu radost, učíte se bojovat jeden za druhého apod. V zimě se pohybujeme s dětmi v hale, v létě na písku a antuce.

V případě opravdového zájmu neváhejte, vezměte sportovní oblečení, tenisky do haly a přiveďte dceru do nově vznikajícího kolektivu a dejte ji možnost nahlédnout do tajů volejbalové hry.

Družstvo přípravky trénuje Michaela Koupilová, tel.: 605 866 629 a Jozef Toman, tel.: 732 330 473, 2x týdně na ZŠ Mendelova, PONDĚLÍ a STŘEDY od 16:30 do 18:00.

Veškeré další informace naleznete na našich webových stránkách www.vkkarvina.cz, popřípadě facebookových stránkách www.facebook.com/vkkarvina.

Budeme se na Vás těšit.


© 2021 - www.VKKarvina.cz - Volejbalový oddíl VK Karviná - Volejbal Karviná

sponzor webu VK Karviná

banan webhosting

fotogalerie

(ne)volejbalové akce

počasí

In-počasí

Karvinský deník

07.4.2020 - 15:10
Lázně Darkov v Karviné brzy obsadí senioři

Do karvinských lázní by se mohli dočasně přestěhovat senioři s nákazou COVID-19 a senioři v karanténě, kteří dlouhodobě pobývají v nemocnicích napříč krajem.

07.4.2020 - 13:05
Žena v Ostravě spadla z mostu. Někdo ji zřejmě shodil. Policie hledá svědky

Okolnosti pádu ženy (37 let) z mostu v centru Ostravy vyšetřují ostravští policisté. Případ je kvalifikován jako ublížení na zdraví, což by znamenalo, že oběť mohl někdo z mostu shodil. Policie ale tuto variantu zatím nechce komentovat.

07.4.2020 - 11:05
V Havířově se potvrdil koronavirus mezi bezdomovci

V jednom z azylových domů Armády spásy v Havířově se potvrdil u klienta pozitivní test na COVID-19. Zjistila to TV Polar. Hygienici nyní provedou testy u všech ostatních klientů a zaměstnanců.

07.4.2020 - 09:20
VIDEO: Kapela Kryštof dnes zveřejnila nový klip. Podívejte se, jak se vám líbí?

Kapela Kryštof vydává singl k písni Hned teď (pojď být světlometem) s pozitivním videoklipem a nadějným textem, který – jak už to u této kapely bývá zvykem – nevyvolává nic jiného, než radost, dobrou náladu a ponoukání k tanci.  

07.4.2020 - 07:45
Pomáhají chránit zdraví těch v první linii. Tisknou ochranné štíty

Na začátku byl člověk, který hned v prvních dnech koronavirové epidemie začal na 3D tiskárně vyrábět ochranné obličejové štíty. Když ale zjistil, že sám toto moc nezvládne, oslovil prostřednictvím facebooku další a vznikla iniciativa lideprolidi.cz K Honzovi Jeřábkovi se připojili mimo jiné také pedagogové z karvinské střední průmyslové školy (SPŠ), ale i mnoho dalších.

07.4.2020 - 05:00
Velikonoční bohoslužby budou letos na Karvinsku jedině po internetu

Tak „jiné“ Velikonoce jako budou ty letošní asi málokdo z věřících pamatuje. Kvůli pandemii koronaviru jsou v celé republice zrušeny bohoslužby v kostelích a lidé se mohou mše zúčastnit jedině prostřednictvím internetu.

07.4.2020 - 04:00
Mapa koronaviru: Česko má osm desítek obětí. Kde jich je nejvíc a v jakém věku?

Příliv nakažených koronavirem, kteří jsou ve vážném stavu, tuzemské nemocnice zvládají. Kapacity jsou stále mnohonásobně větší.